Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie Lamar


7Up / Goofyno

Recommended Posts

Nick-ul tau pe forum: #Punker_
Nick-ul celui reclamat: Lamar
Link catre profilul celui reclamathttp://www.rss-ro.com/forums/index.php/user/7088-lamar/
Motiv: Instigare la cearta. 
Dovadahttp://i.imgur.com/LbO9Xt9.png

http://i.imgur.com/4qOpfwT.png
Topicul:-
Data/Ora: 11:51
Alte cuvinte

Link to comment
Share on other sites

puteam sa jur ca faci reclamatie ! ar fi fost prea $m3ch3r  sa mai fi comentat ceva ,de fapt nu aveai ce ti-a ajuns adevaru la os si nu ti-a ramas decat  sa-mi faci reclamatie si sa fii bucuros ca i-au ( ....points)  warn  .

am avut si eu 11 ani nu eram asa prost

Link to comment
Share on other sites

puteam sa jur ca faci reclamatie ! ar fi fost prea $m3ch3r  sa mai fi comentat ceva ,de fapt nu aveai ce ti-a ajuns adevaru la os si nu ti-a ramas decat  sa-mi faci reclamatie si sa fii bucuros ca i-au ( ....points)  warn  .

am avut si eu 11 ani nu eram asa prost

majoritatea posturilor sunt in batjocura.

si rog un gm , sa-i verifice ip-ul , sa vad si eu cine-i faggot-ul asta

Link to comment
Share on other sites

majoritatea posturilor sunt in batjocura.

si rog un gm , sa-i verifice ip-ul , sa vad si eu cine-i faggot-ul asta

cuvant nou? ''faggot-ul''   nu are terminare in romana ,ai vrut sa fii cool dar te-a combinat prostia .. nu ma mai mira nimic

daca tu ai impresia ca cei responsabili o sa ma sanctioneze pe mine pentru nimic si pe tine sa te treaca cu vederea incercand sa ma insulti atunci  asta chiar m-ar mira ce fel de responsabili ar fi .

 

la felu cum te-ai adresat lor inseamna ca esti FYTZA de FYTZA  ''sa-i verifice ip-u; sa vad si eu cine-i faggt-ul asta''  -> un owner daca puteti sa executati ordinul

Link to comment
Share on other sites

cuvant nou? ''faggot-ul''   nu are terminare in romana ,ai vrut sa fii cool dar te-a combinat prostia .. nu ma mai mira nimic

daca tu ai impresia ca cei responsabili o sa ma sanctioneze pe mine pentru nimic si pe tine sa te treaca cu vederea incercand sa ma insulti atunci  asta chiar m-ar mira ce fel de responsabili ar fi .

 

la felu cum te-ai adresat lor inseamna ca esti FYTZA de FYTZA  ''sa-i verifice ip-u; sa vad si eu cine-i faggt-ul asta''  -> un owner daca puteti sa executati ordinul

N-am insultat deloc :)) , din cate vad eu. 

Dupa ce il sanctionati , verificati ip-ul si spuneti-mi ce aka mai are pe forum. :> Nu de alta , dar sa stiu cu cine vorbesc. 

Link to comment
Share on other sites

N-am insultat deloc :)) , din cate vad eu. 

Dupa ce il sanctionati , verificati ip-ul si spuneti-mi ce aka mai are pe forum. :> Nu de alta , dar sa stiu cu cine vorbesc. 

______

 

de ce dorm ownerii si nu executa ordinu lu panker ?  sa stie acesta persoana valoroasa cu cine sta de vorba

Link to comment
Share on other sites

______

 

de ce dorm ownerii si nu executa ordinu lu panker ?  sa stie acesta persoana valoroasa cu cine sta de vorba

Uite , gen posturile astea deranjeaza membrii forumului. Aceste posturi mature , de care dai tu dovada.

Nu suport copii ca tine , crezand ca daca dau replici mari , sunt smecheri

Si ii faci pe toti ''copii'' dar ai tupeu sa iti arati moaca aia ba ?

Arata-ti moaca si dupaia vedem care e mai mare , si care pe care se ia la cearta.

Te crezi tu mare smen pe aici , si ai 4 posturi  , mhm , care si alea sunt de cacat

Macar daca esti asa tare in cioc , spune cine esti , poate facem si noi cunostinta. 

Mai mult de 15 ani nu ai. =))) Fac pariu. Pana nu iti arati mecla , nu te crede nici dreacu

Toate posturile tale instiga la cearta. Pot confirma membrii. Sa nu zica ca vorbesc aiurea.

Se vede la posts , jigneste pe toata lumea .. pana la urma orice post  , are o masura nu? sau?

Nimeni nu l-a jignit cu nimic , se baga el , newbie sa insulte. Si nici GM nu iau atitudine.

Eu nu cred ca am injurat. :) calm

Link to comment
Share on other sites

bla bla bla imi pierzi timpu lamesmouth

Link to comment
Share on other sites

bla bla bla imi pierzi timpu lamesmouth

Post hunt? ? O.o

Link to comment
Share on other sites

Warned.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...